Hotline: 041 509 20 25 | Po-Pia 8:00-16:00

KLIMAVISION

GreMi KLIMA, s.r.o.

Kragujevská 9
SK-010 01 Žilina

(+421) 41 509 20 25

Daikin Comfora FTXP35M(9) + RXP35M biela

Súprava 1+1
€1 056,72 s DPH
€880,60 bez DPH

Singlesplit klimatizácia, súprava Comfora FTXP35M + RXP35M v bielom prevedení o výkone 3,5kW poskytuje funkcionality, ktoré zabezpečujú vysokú účinnosť a komfort používania. Dizajn vyhovuje pre domácu pracovňu, spálňu, detskú izbu či modernú kanceláriu.

 • Záruka: 36 mesiacov
 • Kód: QIE-D-VN-000041
Voliteľné služby
  €320,40
  €120,00
  €232,80
  €348,00
  €456,00
Počet kusov
Quatro

Popis

Daikin Comfora, biela

Nástenná jednotka poskytujúca vysokú účinnosť a komfort

 

 • Vďaka režimu Econo si v domácnosti môžete zapojiť viac spotrebičov s vyššou spotrebou energie.
 • Pre váš pokojný spánok urobíme všetko. Funkcia „Silent“ stíši vnútornú jednotku o 3 dB(A)... takže ju sotva začujete.
 • Rozkladá nepríjemné pachy, napríklad od tabaku či domácich miláčikov. Strieborný fi lter odstraňuje alergény ako napríklad peľ, aby sa zabezpečil stabilný prísun čistého vzduchu. Odstraňuje taktiež aj prachové častice vo vzduchu.
 • Vďaka funkcii 3-D prúdenie vzduchu si v miestnosti vychladíte každý kúsok rovnako.
 • Ovládajte vašu klimatizáciu cez online aplikáciu. Buďte pánom svojho pohodlia odkiaľkoľvek
 • Načasujte si prevádzku svojej klimatizácie podľa svojho denného harmonogramu.

 

Ak si neviete poradiť pri výbere tej správnej klimatizácie, pozrite si užitočné rady a najčastejšie otázky a odpovede.
Užitočmé informácie ako si správne vybrať klimatizáciu nájdete aj v našom blogu Ako vybrať správnu klimatizáciu.
Prípadne nám zavolajte na info linku +421 41/509 20 20.

 

 

Funkcie

 • Režim Ekono - komfort bez problémov s prívodom energie. Umožňuje obmedziť max.spotrebu energie jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý vypne ak zapnete iné spotrebiče. Alebo keď chcete znížiť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou.
 • 3-D prúdenie vzduchu - rovnomerná teplota v celej miestnosti. Jednotky so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole, ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky.
 • Titánium apatitový deodorizačný filter - Pachy a vírusy sú udržiavané pod kontrolou. Filter schopný zachytiť aj mikroskopické čiastočky, rozložiť molekuly pachov a odstrániť alebo deaktivovať baktérie a vírusy vďaka fotokatalytickej deodorizačnej funkcie
 • Strieborný filter pre odstránenie alergénov a čistenie vzduchu - Vysokokvalitné čistiace filtre Daikin vedia absorbovať a odstrániť baktérie, vírusy, čpavok, oxid dusnatý a iné nebezpečné substancie ako zvierací a cigaretový pach alebo iné neželané pachy.
 • Režim komfortného prúdenia vzduchu - počas chladenia aj počas vykurovania. Automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby.
 • Ticha prevádzka vnútornej jednotky - pretože ticho je nad zlato! Vnútorné jednotky dosiahnu výnimočnú nízku hlučnosť až do 19dBA, ktorá je porovnateľná s pohybom lístia vo vánku, čo umožňuje možnosť ich použitia aj počas spánku.
 • Online WiFi ovládanie - absolútna kontrola kedykoľvek, kdekoľvek. Jednotky s možnosťou Online ovládania môžete jednoducho nastaviť z vášho smartfónu. Vyžaduje sa kúpa zvláštneho príslušenstva a dostupná musí byť aj lokálna sieť na pripojenie jednotky.
 • Protokol Modbus alebo KNX - Jednoduchá regulácia priamo z vášho mobilu. Dostupné príslušenstvo pre pripojenie do domácej smart siete / do centrálneho riadenia budovy / na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BacNet alebo LonWorks cez Daikin DIII-Net.
 • Režim zvýšeného výkonu - rýchly komfort. Umožňuje dosiahnuť max.výkon jednotky, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu. Vychladenie alebo vykúrenie v čo najkratšom možnom čase. Po 20 min. sa jednotka sama prepne do normálneho režimu.
 • 24h časovač - tešte sa na návrat do komfortu. 24-hodinový časovač umožňujúci nastaviť jeden čas denne kedy sa jednotka zapne a jeden čas kedy sa vypne.
 • Multi-Split aplikácie - komfort pre celý domov, len s 1 vonkajšou jednotkou. Vnút. jednotka môže byť pripojená k Multi-Split vonk. jednotke, čo umožní chladenie niekoľkých miestností pomocou 1 vonk. jednotky. Je možné pripojiť 2 - 9 vnút.jednotiek.

Parametre

Výrobca Daikin
Produktová rada Comfora
Typ Súprava 1+1
Podkategória Nástenná
Farba Biela
Chladiaci výkon 3,5 kW
Vykurovací výkon 4 kW
Plocha 35 m2
Chladivo R32
Hlučnosť Veľmi tichá
Filter vzduchu Aktívny (elektrostatický / výbojový)
Wifi ovládanie Nie, možnosť dokúpiť
Sezónna účinnosť - chladenie A++
Sezónna účinnosť - SEER chladenie 6,62
Sezónna účinnosť - vykurovanie A++
Sezónna účinnosť - SCOP vykurovanie 4,64
Hladina akustického tlaku Chladenie 43/27/20 db(A)
Rozmery vnútornej jednotky (VxŠxH v mm) 286x770x225 mm
Rozmery vonkajšej jednotky (VxŠxH v mm) 550x658x275 mm
Hmotnosť vnútornej jednotky 8,5 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky 26 kg

Viac informácií nájdete v PDF v časti Odkazy

Recenzie

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý, kto napíše recenziu.

Napísať recenziu

Ak nám chcete zanechať recenziu, je potrebné sa prihlásiť.

Pre veľkoobchodných partnerov ponúkame špeciálne podmienky. Viac informácií nájdete tu alebo si dohodnite obchodné stretnutie, kliknite tu.

Načítavam